Zabudowa tarasów

Zabudowa tarasów

Miejsce wypoczynku dla całej rodziny

Taras to miejsce wypoczynku dla Ciebie i twojej rodziny, dlatego niezwykle ważne jest, aby połączyć jego funkcjonalność z niebanalnym wyglądem. Zabudowa tarasu czy to szklana czy aluminiowa pozwoli Ci korzystać z niego 365 dni w roku, a co za tym idzie będzie dodatkową przestrzenią do wypoczynku. Zadaszenie jest elementem, które chronić będzie przed deszczem, czy promieniami słonecznymi. Nieodłącznym wyposażeniem tarasów są oczywiście zielone rośliny czy meble ogrodowe. Tworząc zabudowy tarasów korzystamy nie tylko ze szkła i aluminium, ale także z drewna, które jest naturalnym materiałem przyjemnym w użytkowaniu.

W aranżacji tarasów przywiązujemy wagę do tworzenia przestrzeni, która będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby i oczekiwania, tak byś mógł cieszyć się nim przez lata. Nasi doradcy pomagają w doborze materiałów
i systemów, które będą dostosowane do charakteru Twojego domu czy mieszkania. Nasze konstrukcje są odporne na mróz, wilgoć oraz promieniowanie UV. Zabudowa tarasu to idealny sposób na funkcjonalne, a zarazem estetyczne wydzielenie prywatnej przestrzeni.

Ciesz się komfortem i użytecznością swojego tarasu

Twój wymarzony partner

Buduj z nami wszystko czego zapragniesz

GlasPRO sp. z o.o.

ul. Piaskowa 8
62-070 Dąbrowa /k Poznania

Kontakt telefoniczny

+ 48 691 058 980
+ 48 696 644 634

Wsparcie techniczne

Informacje

NIP: 777-334-50-12
KRS: 0000761273

Copyright © 2021 GlasPro.pl | Polityka prywatności