Przeszklenia

Przeszklenia

Przeszklone wnętrza? Zaprojektuj z nami najlepsze rozwiązanie.

Przeszklenia we wnętrzu Twojego domu czy ogrodu to nie tylko stylowe wykończenie, ale także wysoka funkcjonalność. Dobrze wykonane przeszklenia zapewniają duże nasłonecznienie, a dzięki nim możesz także łatwo oddzielić dwie przestrzenie tworząc ściany działowe. Nowoczesne przeszklenia optycznie powiększają pomieszczenia i dodają im wyjątkowego charakteru. Jeśli zastanawiasz się jaki rodzaj szkła sprawi się najlepiej w Twoim otoczeniu, postaw na znajomość trendów i produktów naszych doradców.

W naszej współpracy dbamy o jakość wykonywanych projektów i zadowolenie naszych klientów. Każdy system przeszkleń jest przez nas przemyślany i dobrany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań kupującego. W naszych realizacjach stosujemy wysokiej jakości zabezpieczenia i szkła odpowiedniego typu. Z pewnością duże przeszklenia odpowiadają za energooszczędność, a także komfort naszego codziennego życia, dlatego warto rozpocząć projekt od rozmowy z doradcą.

W naszej ofercie przeszkleń znajdziesz m.in.

  • Drzwi przeszklone wewnętrzne
  • Przeszklenia ścian
  • Przeszklone tarasy
  • Przeszklenia do drzwi zewnętrznych
  • Przeszklenia loftowe

Dbałość o jakość i wygląd tworzonych przez nas przeszkleń pozwala nam wzbogacić Twoje wnętrze i nadać mu funkcjonalności.

Pozostałe realizacje

Sprawdź pozostały asortyment również na stronie GlasPro Elewacje

GlasPRO sp. z o.o.

ul. Piaskowa 8
62-070 Dąbrowa /k Poznania

Kontakt telefoniczny

+ 48 691 058 980
+ 48 696 644 634

Wsparcie techniczne

Informacje

NIP: 777-334-50-12
KRS: 0000761273

Copyright © 2021 GlasPro.pl | Polityka prywatności