Jedno szkło wiele możliwości

Niezależnie od tego czy jesteś klientem indywidualnym czy klientem biznesowym – urzeczywistnimy Twoją wizję w oparciu o najwyższą jakość i starannie dobrane materiały.

Nasza misja

Nie boimy się pomysłów naszych klientów – urzeczywistniamy ich wizje

Misję naszej firmy realizujemy poprzez dostarczanie klientom rozwiązań w zakresie projektowania i wytwarzania niekonwencjonalnych form i konstrukcji szklanych. Łączymy potrzeby i oczekiwania klienta z możliwościami, jakie dają nam technologie oraz dostępne na rynku materiały. Dążymy do tego, aby nasze realizacje wyróżniały się na rynku trwałością, designem oraz starannością wykonania.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi, tworząc realizacje dedykowane dla wnętrz mieszkań
i domów, ale także obiektów przemysłowych. Nasza otwartość na nietypowe i autorskie projekty pozwala nam spełniać nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów.

Przez 10 lat naszej działalności stworzyliśmy zespół specjalistów i pasjonatów szkła. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom kompleksową usługę – począwszy od wykonania projektu, po odpowiedni dobór materiałów, obróbkę szkła i pozostałych elementów – aż do montażu gotowej konstrukcji. Bezpośrednie zaangażowanie w cały proces tworzenia produktu dla klienta daje gwarancję najwyższej jakości i zachowania wszelkich standardów produkcyjnych.

Historia

Niezawodna technika szklana

Doświadczenie w tworzeniu form i konstrukcji szklanych zdobywaliśmy jeszcze na długo przed oficjalnym rozpoczęciem działalności pod marką GlasPro. Nasze pierwsze realizacje kierowane były do klientów indywidualnych. Stopniowo poszerzaliśmy zakres naszych usług, co pozwoliło nam na podejmowanie większych i bardziej wymagających zleceń.

Naszą główną specjalizacją są realizacje z wykorzystaniem szkła hartowanego i laminowanego, zarówno do elementów konstrukcyjnych, jak i dekoracyjnych.
Będąc w miejscu, w którym jesteśmy dzisiaj, śmiało możemy powiedzieć, że wyróżniamy się na rynku szkła (czym? starannością, jakością, pomysłami, rzetelnością, modelem pracy (od projektu do montażu) ). Pamiętamy jednak jak bardzo ważne jest doskonalenie się, dlatego też integralną częścią naszej pracy są nie tylko realizacje dla klientów, ale także ciągłe szlifowanie naszych umiejętności oraz aktualizowanie wiedzy.

Referencje

Budimex S.A.

Wegner Sp. Z o.o. sp.k.

Mostostal Warszawa S.A.

Mostostal Warszawa S.A.

Modern Group Dariusz Muszyński

o nas w mediach

Naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z Wami w prasie branżowej

Twój wymarzony partner

Podążamy za standardami, ciągle się doskonaląc

GlasPRO sp. z o.o.

ul. Piaskowa 8
62-070 Dąbrowa /k Poznania

Kontakt telefoniczny

+ 48 691 058 980
+ 48 696 644 634

Wsparcie techniczne

Informacje

NIP: 777-334-50-12
KRS: 0000761273

Copyright © 2021 GlasPro.pl | Polityka prywatności