Jedno szkło - wiele możliwości

Urzeczywistnimy Twoją Wizję

Nasza misja

Urzeczywistniamy wizje naszych klientów

Jesteśmy polską firmą. Od 2010 roku działamy w branży konstrukcji szklanych i nierdzewnych pod nazwą GlasPRO.
Jednocześnie od początku działalności realizujemy projekty z zakresu stolarki aluminiowej, fasad szklanych oraz elewacji wentylowanych.

Naszym atutem jest długoletnie doświadczenie. Konsekwentnie doskonalimy park maszynowy, usprawniamy procesy produkcyjne i funkcjonujące systemy. Dzięki zastosowaniu współczesnych rozwiązań technologicznych i współpracy z czołowymi dostawcami systemów aluminiowych (takimi jak firma ALIPLAST, ALUPROF, CORTIZO ) możemy sprostać wszelkim wyzwaniom architektonicznym.

Misję naszej firmy realizujemy poprzez dostarczanie klientom rozwiązań w zakresie projektowania i wytwarzania niekonwencjonalnych form i konstrukcji szklanych. Łączymy potrzeby i oczekiwania klienta z możliwościami, jakie dają nam technologie oraz dostępne na rynku materiały. Dążymy do tego, aby nasze realizacje wyróżniały się na rynku trwałością, designem oraz starannością wykonania.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi, tworząc realizacje dedykowane dla wnętrz mieszkań
i domów, ale także obiektów przemysłowych. Nasza otwartość na nietypowe i autorskie projekty pozwala nam spełniać nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. Na rynku szkła wyróżniamy się: starannością, jakością, pomysłami, rzetelnością, modelem pracy (od projektu do montażu).

NASI KLIENCI

Referencje

Budimex S.A.
Wegner Sp. z o.o. sp. k. ​
Mostostal Warszawa S.A.​
Modern Group
Twój wymarzony partner

Podążamy za standardami, ciągle się doskonaląc

GlasPRO sp. z o.o.

ul. Piaskowa 8
62-070 Dąbrowa /k Poznania

Kontakt telefoniczny

+ 48 691 058 980
+ 48 696 644 634

Wsparcie techniczne

Informacje

NIP: 777-334-50-12
KRS: 0000761273

Copyright © 2021 GlasPro.pl | Polityka prywatności